خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل

خدمات سئو سایت

در دنیای امروز، رقابت در فضای آنلاین بیش از پیش گسترش یافته است و برای برجسته شدن در این محیط، لازم است تا وب‌سایت شما به درستی بهینه‌سازی شده و با استفاده از استراتژی‌های سئو مناسب، در رتبه‌بندی برتر قرار گیرد. با تکیه بر تجربۀ تیم پریکا ئر زمینه سئو، ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین نتیجه را از سرمایه‌گذاری‌تان در خدمات سئو ببرید. استراتژی‌های سئوی منحصر به فردی که توسط تیم ما برای سایت شما طراحی می‌شود، به شما کمک می‌کند تا در جریان جدیدترین تغییرات الگوریتم‌های گوگل باقی بمانید و با قدرت در مسیری به سمت بهترین نتایج حرکت کنید.

بهبود رتبه سایت

رتبه‌ کلمات کلیدی سایت به مرور بهبود پیدا می‌کند

افزایش فروش

سئو باعث افزایش مشتری و فروش سایت می‌شود.

درآمد پایدار

با آوردن مشتری‌های جدید درآمد بیش‌تر کسب کنید

خیالی آسوده

نیاز نیست نگران تغییرات الگوریتم سرچ گوگل باشید

چرا باید پریکا را انتخاب کنیم؟

در جهان دیجیتالی امروز، حضور آنلاین برای هر کسب و کاری بسیار اهمیت دارد. اما تنها حضور آنلاین کافی نیست، بلکه بهینه‌سازی سئو وب‌سایت شما از جمله عوامل تعیین‌کننده‌ای است که در موفقیت شما تاثیرگذار خواهد بود. تیم ما در پریکا با دانش عمیق در زمینه سئو و آگاهی از جدیدترین تغییرات الگوریتم‌های گوگل، به شما کمک می‌کند تا وب‌سایتتان را با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های پیشرفته به بهینه‌ترین شکل ممکن سئو کنید. فروش و بازدید شما افزایش پیدا می‌کند.

پلن‌های خدمات سئو سایت

پیش به سوی قله‌های موفقیت با سئو

پلن برنزی

پلن نقره‌ای

پلن طلایی

برای مشاوره رایگان در مورد سئو و همینطور انتخاب مناسب‌ترین پلن برای سئو با ما در ارتباط باشید.

نمونه کارها

نمونه کارهای سئو پریکا

دکتر درس
drdars.ir

سایت دکتر درس یک سایت برگزاری آزمون آنلاین و جزوه کنکور است که از ما خواستن توی کلمات جزوه واسه کتاب‌های مختلف توی گوگل به رتبه‌های 1 تا 4 برسند.

کلمات کلیدی:
جزوه شیمی دهم
جزوه جغرافیا دهم
جزوه فیزیک دهم
تصویر سرچ کنسول:

سوالات متداول

مشتریان در مورد پریکا چه می‌گویند

خدمات سئو یک مجموعه اقدامات و تکنیک‌ها هستند که با هدف افزایش دیده شدن وب‌سایت یا صفحات وب در نتایج موتورهای جستجوی اینترنتی، به ویژه گوگل انجام می‌شوند. هدف اصلی سئو افزایش رتبه و نمایش بهتر وب‌سایت در نتایج جستجوی مرتبط با کلمات کلیدی مرتبط با محتوای وب‌سایت است.

هزینه سئو با توجه به پلن انتخابی شما و همینطور کلمات کلیدی هدف شما متفاوت است و پس بررسی سایت شما، مشخص و اعلام می‌گردد.

تعیین دقیق زمانی که نیاز است تا به نتایج صفحه اول یا رتبه‌های برتر دست یابید، امری پیچیده است. این زمان بستگی به عوامل متعددی دارد که شامل وضعیت فعلی وب‌سایت شما در طول زمان، عملکرد رقبا، بودجه اختصاص یافته به بهبودات، و دیگر متغیرهای مرتبط می‌شود.

در این باره، تجربه ارزشمند تیم پریکا نشان داده است که با رعایت یک استراتژی محور و هوشمندانه، می‌توان به نتایج مطلوب در بازه زمانی 6 ماه تا 1 سال دست یافت. این مدت، متناسب با میزان تلاش، تدوین استراتژی دقیق و بهره‌گیری از روش‌های بهینه‌سازی مناسب، برای دستیابی به رتبه‌های اول تا چهارم در نتایج جستجوی معتبر می‌باشد.

بله، با پرکردن فرم مشاوره یا تماس تلفنی امکان ارائه مشاوره رایگان وجود دارد.

سوال شما اینجا نیست؟ پس با ما تماس بگیرید.

پریکا