آموزش المنتور

آموزش المنتور - کامل و رایگان

دوره المنتور پریکا دوره‌ای جامع و البته رایگان در زمینه آموزش المنتور، از سطح مبتدی تا پیشرفته است، که به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین استفاده را از پتانسیل فراوان المنتور ببرید. در این دوره آموزشی بصورت ویدیویی، ما به صورت دقیق و جامع به تمامی جنبه‌ها و مباحث مرتبط با المنتور پرداخته و به شما نه تنها یاد می‌دهیم که چگونه با این ابزار کار کنید، بلکه به شما تکنیک‌ها و راهکارهای عملی را نیز آموزش می‌دهیم تا بتوانید صفحات وب را با زیبایی و کارآیی بیشتری طراحی و پیاده‌سازی نمایید.

برای همیشه رایگان
آپدیت مداوم
از مبتدی تا پیشرفته

فصل اول

آموزش مقدماتی المنتور

فصل سوم

آموزش سطح پشیرفته المنتور

چرا باید دوره المنتور پریکا را انتخاب کنیم؟

در پریکا یادگیری المنتور به چالشی سخت تبدیل نمی‌شود، بلکه به یک سفر هیجان‌انگیز و آموزنده تبدیل می‌شود. ما به شما قول می‌دهیم که با پریکا، شما به یک دنیایی از خلاقیت بی‌محدود قدم خواهید گذاشت و خواهید توانست به وسیلۀ المنتور، وبسایت‌هایی ارزشمند و فوق‌العاده ایجاد کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما باشد

المنتور، یک افزونۀ استثنایی و بی‌نظیر برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس می‌باشد که توانایی طراحی صفحات وب حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از المنتور، می‌توانید به سادگی و با امکانات بی‌نظیری، انواع صفحات وب را طراحی و پیاده سازی کنید.

بله، این دوره به‌صورت کاملا رایگان است.

به پیش نیاز خاصی نیاز ندارد همه چیز به‌صورت کامل در این دوره آموزش داده می‌شود. فقط کافیه یک آشنایی نسبی با وردپرس داشته باشید، دوره آموزش وردپرس به‌صورت رایگان در سایت قرار گرفته است.

بله، هر وقت که یک امکان در المنتور تغییر کند یا امکانی جدید اضافه شود، ویدیو آموزشی آن ضبط و در سایت قرار می‌گیرد.

پریکا